Karolina Lipiec

Studentka AWF Katowice na kierunku: „Trener Osobisty z Dietetyką Sportową”, była biathlonistka, stawiająca swoje pierwsze kroki właśnie w tym klubie. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy w kategorii juniorskiej. Wielokrotna medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Z zamiłowania poza biathlonem, podróżniczka i wielbicielka gotowania.
Najlepsze osiągnięcie : 4 miejsce na Mistrzostwach Świata w sztafecie (Osrblie 2019)
Ukończyłam studia I stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym” z specjalizacją „Trening w chorobach przewlekłych”. Dodatkowo ukończyłam kurs instruktora odnowy biologicznej w języku angielskim oraz zdobyłam legitymację instruktora tenisa ziemnego wraz z licencją trenera biathlonu. Jeśli chodzi o moje zainteresowania to odwiedzałam już 24 kraje, moje udane i mniej kulinarno-cukiernicze przepisy pokazuje na swoim instagramie. Poza biathlonem i biegówkami w zimę uwielbiam jeździć na snowboardzie.